Rekomendacje

Malwa Malwa

Dziękujemy za wspaniałą obsługę wesela, przepyszną kuchnię i świetną współpracę. Jesteśmy zachwyceni... wszystkim. Zaczynając od najlepszego w mieście żurku, poprzez dbałość p. manager o idealny przebieg wesela, kończąc na profesjonalizmie kelnerów. Wszystko było dopilnowane w najmniejszych szczegółach. Nasza impreza przebiegła i wyglądała tak, jak sobie wymarzyliśmy :) pozdrawiamy i polecamy!

Aleksandra Holka

Jeżeli chcecie wyprawić przyjęcie stylowe, smaczne, a wszystko ma być dopięte na ostatni guzik - tylko CHAŁUPA:) My wyprawialiśmy wesele we wrześniu 2012 - jesteśmy bardzo zadowoleni. Każdy detal z ustaleń został dopełniony! Przepyszna kuchnia, Świetne ciasta (!) i Niesamowita obsługa, która była wisienką na pysznym (a jakże) torcie. Pozdrawiamy! Ola & Andrzej

Katarzyna Winowska

Chciałam serdecznie podziękować w swoim imieniu i męża za wspaniałe wesele. Wszystko było tak jak sobie wymarzyliśmy.. Przepyszne jedzenie, fachowa obsługa i przemiła atmosfera. Przede wszystkim chciałam podziękować pani manager, która uratowała moją sukienkę, a tym samym całą imprezę :) Serdecznie polecamy!

 

Więcej rekomendacji znajdziecie Państwo na naszym profilu: FACEBOOK

chalupa